JM Doctor - шаблон joomla Авто
Адреса:
Бул.Видое Смилевски Бато бр. 10a, ординацијата се наоѓа веднаш до „Сенатор“ казиното во Ново Лисиче, општина Аеродром, Скопје
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Мобилен:
+389 70/930-085 :: 078/390-707
Испрати е-порака
Останати информации:

Стоматолошка ординација Денталика Про” , Ново Лисиче

Адреса: Бул.Видое Смилевски Бато бр.10а,  ординацијата се наоѓа веднаш до „Сенатор“ казиното во Ново Лисиче, општина Аеродром, Скопје МОБ: 070/930-085

Ординација по општа медицина Др.Славјанка

Адреса: Ул. Горно Лисиче бр.4 МОБ: 070/716-886

 

FacebookStomatoloska Ordinacija "Dentallica"
Docctor Potfat Dentallica