JM Doctor - шаблон joomla Авто

Дали барате стоматолошка амбуланта која ќе ви ги обезбеди сите потребни стоматолошки услуги на едно место?

Стоматолошка клиника Денталика е тука за вас - ние ви нудиме комплетена стоматолошки услуга по достапни цени. Ние имаме склучено договор со Фондот за Здравствено Осигурување, а тоа значи дека работиме со загарантирани цени коишто се пропишани со правилникот на ФЗОМ.

Корисниците на нашите услуги имаат обезбеден бесплатен паркинг простор пред стоматолошката ординација. Проверките и советите се бесплатни.

20180403 133431

Закажете преглед+389 70/930-085
Испрати ни поракаinfo@dentallica.mk
ЛокацијаНово Лисиче, Скопје