JM Doctor - шаблон joomla Авто

Наши услуги

loading...

Работно време

loading...

Што другите велат за нас?

 • Testimonials 9
  Testimonials 9

  “Бате Дејан е супер човек и уште подобар забар. Ми направи повторно да се смеам како некогаш.”

  Енко
  Last Expedition
 • Testimonials 8
  Testimonials 8

  “Nakon Dentalice i njegovog osoblja i bajker sada moze imati predivne zube :) U veoma kratkom vremenu, uz rezervaciju termina - popravljeno mi je nekoliko zuba, u jako kratkom vremenu - te i nakon godine dana nemam nikakvih problema. A radi ljubaznog osoblja i ambijenta, posebna preporuka”

  Ivan Majstorovic
  IT manager i biker
 • Testimonials 7
  Testimonials 7

  “За ден(Т)от да ви тргне убаво најтопло ви ја препорачувам стоматолошката ординација ДЕНТАЛИКА. Не затоа што името ме потсетува на еден од моите омилени бендови туку затоа што овој “дента одред“ е спремен да ги реши сите предизвици на вашите заби. Професионализам, ентузијазам, резултати..тоа е Денталика!”

  Петар Младеновски - Пеце
  (Вокал - Superhiks)
 • Testimonials 6
  Testimonials 6

  “Fatbardha Zejnullahu Shabani Tash e nje periudhe te gjate kohore jam pacient amë ne ordinancen stomatologjike "Dentallica" te d-r.Dejan Stojkovski Posedojne paisje bashkekohore dhe perdorin materiale kualitative... Nese deri tani nuk e keni zgjedhur stomatologun tuaj ,apo nuk jeni te kenaqur nga ai qe e keni ua sugjeroje ta vizitoni ordinancen "Dentallica" - do te beni zgjidhje te perkryer.”

  Fatbardha Zejnullahu
  Shabani
 • Testimonials 5
  Testimonials 5

  “На забар доаѓам редовно благодарение на чичко-доктор Дејан. Умее да ми ги прави забите без болка и веке не ми е страв од забари. Секогаш е насмеан и другар со децата.”

  Бојана
  9 години
 • Testimonials 4
  Testimonials 4

  “Драг докторе....Многу ни е чест да бидеме ваши пациенти. Реткост е таква ведрина, позитивност и харизма на едно место. Вие сте прекрасна особа со многу знаење и посветеност на вашата работа.”

  Фамилија Темелковски
  пациенти
 • Testimonials 1
  Testimonials 1

  “Da ne bese Dr. Dean, nemase da se smeam i nemase da peam”

  Kesho
  (The Daltons - vocals)
 • Testimonials 2
  Testimonials 2

  “Целиот стоматолошки тим во Денталика е стварно супер и докторите и сестрата :). Имаат добра опрема, работат со ракавици и не им се трсат рацете од старост и што е најбитно имаат трпение со плашливци :)”

  Милан Велевски
  пациент
 • Testimonials 3
  Testimonials 3

  “Сакам да имам расипани забчиња за да може Дејан да добива плата.”

  Марија
  (6 години)
Закажете преглед+389 70/930-085
Испрати ни поракаinfo@dentallica.mk
ЛокацијаНово Лисиче, Скопје